KURUMSAL

Demir İnşaat, kurulduğu günden bugüne kadar sürekli büyüyen yapısıyla ve mekanlara kattığı değerle inşaat sektöründe daima en iyiyi hedeflemektedir. 

 

2002 yılından beri;ülke çapında yapı sektörünün çeşitli alanlarında yaptığı orta ve büyük ölçekli uygulamalarla faaliyetlerini sürdüren Demir İnşaat,iş ve finans dünyasının,özellikle malzeme ve işçilik kalitesinden ödün vermeyen uygulama anlayışına uygun standartlarda ürettiği yapılardaki tecrübelerini,yeni dönemde konut sektöründe de değerlendirmeyi hedeflemektedir. Bu anlamda konut yapılarını,barınma ihtiyacını sağlayan sıradan binalar olmanın ötesinde,her yaştan insanın her türlü yaşam aktivitesine optimum ölçüde cevap verebilecek mimari çözümleri ve özellikleri barındıracak şekilde tasarlanmış mekan grupları olarak ele alan firmamız,bu mekanlarda doğa ve insan ilişkilerini en üst seviyede tutmayı önemli bir amaç edinmiştir.

 

Tasarım olgusunu yapım sürecinin her aşamasında estetik değerlerle birlikte ön planda tutan ve insanı içerisinde yaşamını sürdürdüğü doğal çevrenin vazgeçilmez bir parçası olarak gören Demir İnşaat,bugüne kadarki çalışmalarında sürekli olarak uyguladığı "insan odaklı,kusursuz ekip çalışması"prensibini,bundan sonrada profesyonel çözüm ortaklarıyla birlikte konut mimarisi özelinde sloganlaştırmayı hedeflemektedir. 

 

"PROJELENDİRME EVRESİNDEN ANAHTAR TESLİMİNE KADAR,HER AŞAMADA,SADECE EN İYİ HİZMET,EN İYİ MALZEME İLE TATMİN OLUYORUZ."BU TUTUMUMUZ İLE BANKA ŞUBELERİ,ORGANİZE SANAYİ BÖLGE YAPILARI,SAĞLIK KOMPLEKSLERİ,İŞMERKEZLERİ,SPOR SALONLARI GİBİ BÜYÜK ÖLÇEKLİ İŞLERDE DENEYİM VE BİLGİ SAHİBİ OLDUK. Bilgi ve inançla zorlu işlerin üstesinden geldik.Her işimiz için çok emek harcadık,çok ter döktük.Şirketimizi yedi yılda bambaşka bir noktaya taşıdık.Başka hiçbir zenginlik ile karşılaştıramayacağımız güveninizi kazandık. 

 

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Demir İnşaat; doğaya ve çevreye saygı anlayışla, fen ve sanat kaidelerine bağlılığıyla inşaat sektöründe önemli bir marka olarak yerini almıştır. 

 

Bu güne kadar İzmir de ve çevresinde özellikle sağlık merkezleri ve banka şubeleri olmak üzere birçok projeye imza atmıştır. Bunun yanında Türkiye’nin de değişik yerlerinde banka şubeleri de çalışmalarımız arasında yer almaktadır.